Tepekule A7 Restoran(Şehir Kulübü)

Bugün size Bayraklı’da yer alan Tepekule Sergi ve Kongre Merkezi’nin en üst katında yer alan A7 restorandan(A7 Şehir Kulübü olarak da geçiyor) bahsedeceğim. Tepekule’nin lokasyonuna şuradan ulaşabilirsiniz. Araçla gidecekler için mekanın otoparkı mevcut, kulenin arka tarafından hemen altında bulunan kapalı otoparka aracınızı koyabiliyorsunuz. Gitmeden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim, habersiz giderseniz mekanı full olarak bulabilmeniz mümkün.

a7-tepekule-sehir-kulubu

Oldukça zengin bir menüsü var A7’nin, menüye şuradan göz atmanız mümkün. Benim favorilerimi sıralarsak A7 Ot Tabağını mutlaka ortaya söyleyin. Ara sıcaklardan kalamarı gayet güzel, Güzelbahçe’den çok da farklı değil.  Ana yemeklere gelirsek balık yemeklerinin hepsi çok lezzetli Şevketi Bostanlı Levrek’den tutun da Fener Balığına geniş bir yelpaze var. Ayrıca ana yemek olarak Tadım Menüsü sipariş ederseniz ona da memnuniyet garantisi verebilirim, ana yemeklerden azar azar olmak üzere arka arkaya getiriyorlar, siz de gurme edasıyla tadını çıkarıyorsunuz. Bu arada mekanda içki de mevcut, ayrıca her akşam canlı müzik de bulunmakta.

a7-menu-tepekule

Fiyatlara gelirsek A7’de kişibaşı 50-60TL’ye rakısıyla birlikte müthiş bir ziyafet çekersiniz. Ana yemeklerin fiyatları öyle abartı değil, en azından mekanın bulunduğu konuma, o manzaraya, o servis kalitesine ve o menüye göre bu fiyatlar son derece normal. Bu yüzden A7 Şehir Kulübünü takipçilerime şiddetle öneriyorum.